Katarzyna Chmielewska, Mateusz Kwaterko, nauczyciele tańca
Strona główna » Zajęcia » Pierwszy taniec

Pierwszy taniec

W tango warszawa przygotowujemy, w trybie lekcji prywatnych, pary do pierwszego tańca. Jeśli narzeczeni nie mieli dotychczas do czynienia z tangiem (albo z tańcem w ogólności), uczymy prostej, ale efektownej choreografii, starając się jednocześnie zaszczepić w nich miłość do tanga. Pary, które z nami pracowały, bardzo często pojawiały się (prędzej czy później) na naszych zajęciach grupowych – tango kurs warszawa.

FAQ

  • Ile czasu potrzeba, żeby się przygotować?

Osobom, które miały już do czynienia z tangiem, a zwłaszcza z Caminito tango warszawa (albo miały dłuższą przygodę z innymi tańcami), wystarczy zwykle 4-5 spotkań. W przypadku całkowitych nowicjuszy przygotowanie choreografii nie powinno zająć więcej niż osiem godzinnych spotkań z nami. Oczywiście pod warunkiem, że w przerwach między tymi spotkaniami znajdą czas, żeby przećwiczyć figury czy elementy choreografii, nad którymi wspólnie pracowaliśmy.

  • Czy każda para może się nauczyć tangowej choreografii?

Tak, z pewnością. Nie mieliśmy reklamacji. Wszystkie pokazy kończyły się sukcesem, to znaczy zachwytem gości i wielką satysfakcją (i jeszcze większym poczuciem ulgi) młodej pary.

  • Czy trzeba tańczyć do starych tang?

Niekoniecznie. Olbrzymia większość klientów – z niezrozumiałych dla nas przyczyn – wybiera „Por una cabeza” z filmu „Zapach kobiety”. Ale pracowaliśmy również nad walcami (np. walcem z Amelii), piosenkami Cohena, tangami współczesnymi (Gotan Project itp.) a nawet muzyką takich zespołów jak Portishead.

Informacje i Kontakt:

caminito@o2.pl