Sztuka Chodzenia 21 – 22 maja

Tancerze Katarzyna Chmielewska, Mateusz Kwaterko
Zapraszamy na zajęcia poświęcone wyłącznie chodzeniu (i sprawom z nim związanym). Będziemy zatem ćwiczyć, niespiesznie, ale gruntownie, technikę „pracy z podłogą” (czym właściwie jest owo „odpychanie się”, na które zwracają uwagę wszyscy dobrzy nauczyciele), prawidłową postawę, objęcie, kontakt w parze, przekazywanie i odbieranie impulsów, projekcję, wykorzystanie ciężaru, układanie stóp. W dalszej kolejności poćwiczymy outsidy, zmiany dynamiki i rytmu, zwolnienia i synkopy w caminacie, chodzenie po kole i z boku partnerki, ozdobniki i „alternatywne” caminaty.
Zajęcia są całkowicie open level. Zapraszamy zarówno tancerzy z wieloletnim stażem jak i osoby tańczące dopiero od kilku miesięcy. Każdy z nas może poprawić jakość swojego tańca!
Te zagadnienia uważamy za najważniejsze dla tych, którzy rzeczywiście chcą tańczyć przyjemnie i efektownie. Chodzenie dźwignią tanga!!
Uwaga, ze względu na duże zainteresowanie i w trosce o Was komfort otwieramy drugą grupę z tym samym programem w te same dni! 
Grupa pierwsza: 
sobota  17:00 – 19:00, niedziela 11:00-13:00
Grupa druga:
sobota 11:00 – 13:00,
niedziela 17:00-19:00
Narbutta 14
Cena dla jednej osoby za całość – 150 zl
Zapisy w parach. Piszcie na adres: caminito@o2.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *